- Бренд: Gefest-Profi
- Підібрано 30 товарів з 1002
- Очистити все
Промислові твердопаливні котли
Промислові котли – особлива категорія опалювального обладнання, яка включає досить великий асортимент агрегатів, які відрізняються для користувача характеристиками, але всіх їх об'єднує висока ефективність і здатність швидкого обігріву великих площ. У категорію промислових входить великий спектр котлів для індустріальних споруд, адміністративних і комерційних будівель для створення опалювальних систем і гарячого водопостачання.
Сюди відносяться твердопаливні котли великої продуктивності, моделі економічних водогрійних котлів, жаротрубні теплогенератори, які мають високий ккд.
Зі збільшенням ціни на традиційні енергоносії багато підприємств перейшли на альтернативні джерела енергії, і з успіхом використовують промислові обігрівачі для опалення та виробничих потреб.
Характеристики твердопаливних промислових котлів
Автономність роботи – головна перевага моделей промислового твердопаливного сегмента. Котлам не потрібне підключення до складних інженерних комунікацій. Крім того, твердопаливні котли також не вимагають підключення до газових або електричних магістралей. Робота котлів на твердому паливі залежить лише від безперебійного постачання таким паливом.
Єдиним недоліком є те, що котли на твердому паливі вимагають постійного обслуговування: завантаження пального і очищення зольника.
Потужність таких агрегатів варіюється в межах від 65 до 2000 квт.
Тиск та теплоносій
На відміну від побутових моделей промислове обладнання обслуговує виробничі об'єкти або технологічні процеси з високими показниками теплової енергії. Як правило, це – масивні конструкції з товстої вогнетривкої сталі, розраховані на роботу при високому тиску.
За типом теплоносія бувають:
- Водогрійні. У водогрійних котлах відбувається нагрів води під тиском до високих температур без закипання. Ці агрегати призначені для комунальної галузі та для постачання гарячою водою.
- Парогенератори (парогрійні). Вони можуть бути низького, середнього і високого тиску. Залежно від призначення виробляють пар для силових агрегатів турбін електростанцій або ж технологічних потреб, наприклад, для сушильних камер в деревообробній галузі, в текстильній промисловості або стерилізації в медицині.
- Повітронагрівачі (теплогенератори). Ці конструкції служать для підігріву приточного повітря з подальшим розподілом його по воздуховодам. Таким чином можна створити ефективну систему опалення без підводу води.
Для промислового водогрійного котла, що працює під високим тиском, необхідно дотримання спеціальних умов експлуатації. А підключення цієї промислової категорії обладнання необхідно довірити фахівцям.
Топка промислового котла
Топкові камери для котлів цієї категорії залежать від типу пального, на якому працює пристрій. Вони призначені для спалювання палива з метою перетворення його в пальні гази для подальшого нагріву теплоносія.
Наприклад, для твердопаливних агрегатів конструкція і конфігурація топки залежить від виду базового пального: чи будуть це дрова, різні види вугілля або це буде біопаливо.
Автоматика управління промислового котла
Автоматизація управління системи опалення на базі промислового обладнання дозволяє злагоджено налаштувати роботу всіх ланок для підвищення ефективності, безпеки та зручності обслуговування.
Автоматика контролює пуск і зупинку котла, задає витрату подачі палива, регулює температурні режими, інтенсивність руху теплоносія, а також роботу блоку безпеки і аварійного відключення.
Завантаженням палива, наприклад якщо це пелетний агрегат, також управляє електронний контролер. А в водогрійних котлах регулює критичний температурний рівень теплоносія.
Паливо для промислового котла
Різні типи обігрівального обладнання для промисловості відрізняються видами пального:
- газові;
- дизельні (рідкопаливні);
- з твердим паливом.
Останні працюють з різноманітними видами твердого палива. Серед твердого палива використовується вугілля різних марок і торф. Дуже популярними останнім часом стали промислові пелетні котли, що використовує для роботи пелети. Це – енергоефективне і екологічне паливо.
В сільськогосподарському секторі популярні установки, що працюють на соломі у якості пального. Специфічна топка у такого котла розрахована на завантаження солом'яних тюків певної конфігурації.
Вибір промислового твердопаливного котла
Вибір котла здійснюється відповідно до вимог до опалення або забезпечення необхідним теплом будь-яких технологічних процесів. Виходячи з відповідних параметрів відбувається підбір і категорії, і відповідної потужності.
Купівля на вигідних умовах
Виробництвом такого обладнання займаються практично всі відомі виробники в Україні, що представлені в нашому каталозі.
Щоб правильно підібрати промисловий твердопаливний котел, настійно радимо отримати кваліфіковану консультацію у фахівців Vodolex.
І ще: ви завжди можете купити промисловий агрегат в нашому інтернет магазині з максимальною вигодою – ми працюємо за цінами виробника, без переплат!